עיתונות  

 
 
"ציור של אור", מגזין "בנין ודיור" גיליון  93 ספטמבר 2004

..." כבר כשעומדים בכניסה והדלת הגדולה נפתחת, המבט נמשך הלאה, דרך הבית אל השדות שמאחוריו. הדלת עשויה עץ אפריקאי בהיר וגולמי, בעיטור מתכת שחורה וגולמית גם היא. כל הקירות, החיצוניים והפנימיים, צבועים צבעים שקטים שלושה גוני ירקרק - חום שקשה להגדירם. הבית ניצב נטוע באדמה, שליו  וקיים כאילו..."
 
 
"בית עם אופי", מגזין "עיצוב"  גיליון 129 מרץ 2009

..." התכנון ועיצוב מבוססים על האדריכלות המודרנית עם השפעות נקודתיות של הסגנון הבינלאומי. עם זאת, בחרו האדריכלים ובעלי הבית להתאים את הבית לסביבתו (המאופיינת בבתי מושב קטנים, לרוב עם גגות רעפים) ולסיים אותו בגג רעפים ולא בגגות שטוחים המאפיינים את הסגנון הבינלאומי. את הבית חוצים..."
 
 
"תכנון בסגנון חופשי" כתבה בעיתון הארץ 30.3.2007

..." האדריכל אורי לניר, בעלים משותף של משרד לניר אדריכלים, מספר שאחרי מלחמת ששת הימים התחילה אופוריה גם באדריכלות, ומאז ועד היום מתאפיין התחום במעין פוסט מודרניזם. בסוף שנות השישים הכל היה מותר, ונבנו הרבה בניינים ראוותניים, עם..."
 
 
"סדר חופשי" כתבה בעיתון הארץ 23.3.2007      

..." עיצוב פנים טוב, כמו כל תכנון אדריכלי, צריך לשמור על כמה עקרונות. ראשית, צריך לזכור שבית ודירה הם מקום פרטי - והתכנון צריך להתאים לאופי החלל. צריך לתת את הדעת על תאורה טבעית ומלאכותית, רמת גימור ו מורכבות של פרטים, ועל סדר פנימי שיוצא שקט אבל גם נקודות מבט..."  
 

 "המשקיעים פושטים על עיצוב הדירה "כתבה בעיתון כלכלה 29.9.2008
 
..."הם קיימים מתחת לאף שלנו כבר שנים. מכוסים בזיעה ובפיח, נחבאים בחשכת אזורי התעשייה. חללים גדולים ששימשו בעבר כמלטשות יהלומים, כמתפרות, כבתי מלאכה או כסדנאות אמנים....."